אגודת הסטודנטים
לוגו חברת נכס

אודות נכס

חברת נכס הינה חברה בבעלות מלאה של אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב המפעילה ומתחזקת את מעונות הסטודנטים.
החברה עוסקת בניהול בנייני מגורים בשכירות לסטודנטים וצעירים. נכון להיום מנהלת החברה חמישה בנייני מגורים בתל אביב, בני ברק ורעננה, עם סך כולל של 750 מיטות בשטח כולל של למעלה מ-15,000 מ"ר.
החברה מספקת שירותי פרסום, שיווק, אכלוס, החתמת חוזים, פיקוח ובקרה על הגביה ונותנת מענה לפניות שוטפות של השוכרים במשך כל שעות היממה.
בחלק מהבניינים מהווה החברה גם את חברת האחזקה של הבניין לרבות הפעלת עובדי ניקיון, חשמלאים, אינסטלטורים ובעלי מקצוע נוספים.
בנוסף, חברת נכס שוקדת על מציאת פתרונות דיור במחירים הוגנים בכל עת:
לפני שלוש שנים חנכנו את פרויקט "מנהלת הדיור" בשיתוף עיריית תל אביב במסגרתו סטודנטים שוכרים דירות בשכונות בדרום העיר תמורת מלגות מעורבות חברתית.

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב היא עמותה רשומה ומלכ"ר המאגדת את הסטודנטים הלומדים באוניברסיטת תל אביב. האגודה, אשר נוסדה בשנת 1983, חברה בהתאחדות הסטודנטים.
החל מה-1.3.2011, אגודת הסטודנטים הינה בעלת אישור ניהול תקין מרשם העמותות.
בשיתוף פעולה מלא עם נכס עושים באגודה כל שביכולתם על מנת לספק לכם הסטודנטים פתרונות דיור נוחים. כמו כן הקימה האגודה את מחלקת הדיור שהציבה בכל מעון את רכזי המעונות שלה.
הרכזים יעמדו לרשותכם מרגע הכניסה למעונות ופנויים לקבלת פניותיכם, אם בטלפון, במייל, דרך תיבת הפניות הנמצאת במעונותיכם או בשעות הקבלה במחלקה.
במהלך השנה מתקיימים פעילויות ואירועי תרבות שונים בתחומי המעונות בארגון צוות רכזי המעונות באגודה.

 

איפה אנחנו נמצאים

ליצירת קשר טלפוני: 077-3307011 
משרד המעונות רח´ ברודצקי 36 רמת אביב, ת"א